benefit_1
Garance doručení v pořádku nebo výměna zdarma
benefit_2
Nejširší sortiment
přes 10 000 druhů rostlin
benefit_3
Rychle doručíme a rostlinu bezpečně zabalíme
benefit_4
1 000 000 rostlin ročně sami vypěstujeme

Hvězdnice bertrámová 'Major'

Aster ptarmicoides 'Major'

Popis rostliny:Aster ptarmicoides, česky hvězdnice. Druh 'Major' je hvězdnice, které se říká také zlatobýl prérie. Tato trsnatá rostlina vzpřímená až do výšky 60 cm patří mezi hvězdnice, které kvetou pozdě v létě, doba kvetení začíná v srpnu. Má… Vše o produktu

Nároky na slunce
brightness
Nároky na vláhu
3_kapka
1_kapka
Kvete v měsících srpen - říjen
Mrazuvzdornost -32°C až -35°C
Výška rostliny v dospělosti 0,6 m
Barva listu
zelená tmavá
Barva květu
bílá
Garance dodání silné a zdravé rostliny

Tento produkt nelze momentálně zakoupit. Můžete si nastavit hlídacího psa, který vás upozorní, jakmile produkt bude skladem.

Hlídat dostupnost

Hlídací pes

Vyplňte svou e-mailovou adresu. Jakmile bude tento produkt skladem, zašleme vám upozornění.

Zavřít
  • Popis produktu

Popis rostliny:

Aster ptarmicoides, česky hvězdnice. Druh 'Major' je hvězdnice, které se říká také zlatobýl prérie. Tato trsnatá rostlina vzpřímená až do výšky 60 cm patří mezi hvězdnice, které kvetou pozdě v létě, doba kvetení začíná v srpnu. Má spoustu menších bílých květů, jsou trochu větší než květy hvězdnice ericoides. Listy jsou sytě zelené.

Návod na pěstování:

Má ráda plné slunce. Půda by neměla být příliš mokrá, ideální by bylo, kdyby byla dobře propustná.

Využití:

Hodí se do předzahrádky a květináčů. Květina vhodná k řezu.

Jak posíláme a balíme rostliny?

Více informací

Jak balíme a doručujeme

Rostliny balíme s maximální péčí, aby k Vám dorazily bez úhohy. 99,8 % rostlin doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená.

Rostliny nejprve posbíráme z pěstebních ploch
Pečlivě rostliny zabalíme do blisterů. Větší rostliny balíme samostatně do kartonového papíru, abych minimalizovali riziko poškození.
Zabalené rostliny vložíme do krabic. Volná místa vyplníme nafouknutými sáčky, aby se rostliny v krabici neomohly pohybovat..
Krabice předáme dopravci, který je za 24-48 doručí k vašim dveřím. 99,8 % rostlin doručíme v pořádku a nepoškozené. A pokud se přece jen něco nepovede, poskytujeme garanci výměny zdarma.