210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.
Nově zaplatíte pouze poloviční cenu za dopravu, když nakoupíte alespoň za 1500 Kč. Pokud nakoupíte za 2500 Kč, máte dopravu zcela zdarma. Platí pro všechny běžné zásilky kurýrem či poštou (ne pro Top Trans a Individuální přepravu).

Sledování zásilky

Sledujte svoji zásilku on-line a mějte přehled, kdy vám dorazí.

Číslo objednávky najdete ve svém e-mailu. Má formát např. 12345.

priprava_zasilky_MALE

Už kopete díry, zeminu máte připravenou a těšíte se, až rostliny dorazí? Naprosto rozumíme. A věřte, že děláme vše, co je v našich silách, aby byla rostlina u vás co nejdříve.

Někdy nám situace hází klacky pod nohy: doručovací společnost nestíhá, doručí rostlinu jinam a nebo i my občas něco zvojtíme (v tom případě se neschováváme a dáme vám o tom včas vědět).

Pokud potřebujete hned teď vědět, jak na tom vaše zásilka je, volejte naši zákaznickou linku 220 940 174.