Garance doručení v pořádku
nebo výměna zdarma

Nejširší sortiment
přes 10 000 druhů rostlin

Rychle doručíme a
rostlinu bezpečně zabalíme

1 000 000 rostlin
ročně sami vypěstujeme

O nás

O nás

Zahradníci tělem i duší...

V široké nabídce naleznete trvalky, okrasné trávy, okrasné a ovocné dřeviny a široko daleko největší nabídku vzrostlých stromů. Během sezony nabízíme také širokou škálu balkonových rostlin a letniček pro Vaše okna a balkony. V Zahradnictví FLOS zaměstnáváme také zkušené zahradní architekty, kteří Vám rádi pomůžou s návrhem a realizací Vaší zahrady. Naši nabídku a služby poskytujeme nejen koncovým zákazníkům, ale i architektům a zahradním realizátorům.

1991

Zahradnictví FLOS bylo založeno v roce 1991 Václavem Maříkem. Navázalo na dlouholetou tradici původního zahradnictví, které v Husinci - Řeži u Prahy bylo už od první poloviny devatenáctého století.

2002

Původně bylo zahradnictví zaměřeno na pěstování rostlin pro sítě maloprodejen a obchodních řetězců, v roce 2002 bylo však téměř kompletně zničeno při povodni. Majitelé se ale nenechali položit na kolena. Zahradnictví bylo obnoveno a dnes se specializuje zejména na pěstování a prodej venkovních rostlin.

2010

V roce 2010 bylo zahradnictví přetransformováno do nové právní formy, společnosti s ručením omezeným.

2014

Jak to u nás vypadá dnes?

Máte zájem o pravidelné zasílání akcí na e-mail?

Zanechte nám svou adresu a my Vás budeme informovat!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.