210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Akce na dlužichy: Sleva 10 % do 7.10.

Dlužichy a dlužely. Jedny z nejkrásnějších trvalek září barvami i bez květů. Purpurová, zlatá, zářivě žlutozelená, oranžová, žíhaná…listy dlužich mají tolik barev, na kolik si jen dokážete vzpomenout - i proto patří v zahradách k nejoblíbenějším trvalkám. Jejich krása přitom vydrží celý rok, zůstávají olistěné i v zimě, doporučujeme je tak i do podzimních aranžmá v nádobách.

Jak jsou dlužichy a dlužely krásné, tak jsou nenáročné. Spokojí se s málem, bohatě rostou i v polostínu, jejich atraktivní listy zakryjí nevzhledná místa v zahradě i kolem domu.

Do 7. října jsme kompletní sortiment dlužich a dlužel zlevnili o 10 %. Které na podzim zasadíte vy?

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Akce na dlužichy: Sleva 10 % do 7.10.
Tato akce již skončila.

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.

Co dělat v zahradě v říjnu?

Říjen je měsícem, kdy se zahradnice a zahradníci v zahradě prakticky nezastaví. Sklízí se pozdní druhy ovoce a zeleniny, je nejlepší čas na výsadbu dřevin a cibulovin či založení skalky. Říjen je ale…