210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.
Nově zaplatíte pouze poloviční cenu za dopravu, když nakoupíte alespoň za 1500 Kč. Pokud nakoupíte za 2500 Kč, máte dopravu zcela zdarma. Platí pro všechny běžné zásilky kurýrem či poštou (ne pro Top Trans a Individuální přepravu).

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Akce na dlužichy: Sleva 10 % do 7.10.

Dlužichy a dlužely. Jedny z nejkrásnějších trvalek září barvami i bez květů. Purpurová, zlatá, zářivě žlutozelená, oranžová, žíhaná…listy dlužich mají tolik barev, na kolik si jen dokážete vzpomenout - i proto patří v zahradách k nejoblíbenějším trvalkám. Jejich krása přitom vydrží celý rok, zůstávají olistěné i v zimě, doporučujeme je tak i do podzimních aranžmá v nádobách.

Jak jsou dlužichy a dlužely krásné, tak jsou nenáročné. Spokojí se s málem, bohatě rostou i v polostínu, jejich atraktivní listy zakryjí nevzhledná místa v zahradě i kolem domu.

Do 7. října jsme kompletní sortiment dlužich a dlužel zlevnili o 10 %. Které na podzim zasadíte vy?

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Akce na dlužichy: Sleva 10 % do 7.10.
Tato akce již skončila.

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.

Co dělat v zahradě v říjnu?

Říjen je měsícem, kdy se zahradnice a zahradníci v zahradě prakticky nezastaví. Sklízí se pozdní druhy ovoce a zeleniny, je nejlepší čas na výsadbu dřevin a cibulovin či založení skalky. Říjen je ale…