210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
57797
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Nejoblíbenější thuje se slevou 10 % do 23. 9. 2021

Zerav západní (túje, thuja), je dřevinou výjimečnou v mnoha směrech. Věděli jste, že zeravy byly vůbec prvními stromy, které byly dovezeny do Evropy po objevení Ameriky? U nás se pěstují od začátku 19. století, dnes jsou zeravy, pro tvar větviček známé také jako „stromy života” nejoblíbenější dřevinou do živých plotů.

'Smaragd', nejprodávanější kultivar zeravu posledních let, máme letos poprvé v akci. Vyniká lesklým, plochým, smaragdově-zeleným jehličím, atraktivní je i v zimě. Sazenice pěstujeme sami, jsou otužilé a zvyklé na tuzemské klima, dobře se ujmou v nížinách i horských oblastech. Sleva 10 % platí do 23. září nebo do vyprodání.

Nejoblíbenější thuje se slevou 10 % do 23. 9. 2021
Podrobná filtrace nejoblíbenější thuje se slevou 10 % do 23. 9. 2021

Podrobná filtrace nejoblíbenější thuje se slevou 10 % do 23. 9. 2021

Forma růstu
Zálivka
Barva květu
Barva listu
Stanoviště
Cena
Forma růstu
Forma růstu
Zálivka
Zálivka
Barva květu
Barva květu
Barva listu
Barva listu
Stanoviště
Stanoviště
Cena
Latinské názvy
Zavřít
Zobrazit 1 produkt
Zavřít

Jak balíme a doručujeme

Rostliny balíme s maximální péčí, aby k Vám dorazily bez úhohy. 99,8 % rostlin doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená.

DSC_6240
DSC_6240
DSC_6240

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.