210x210
Výměna poškozené rostliny zdarma
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
57797
Šetrné eko balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.
benefit_4
10.000+ druhů rostlin skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Josty

Josta je kříženec černého rybízu a angreštu, v posledních letech je jeho pěstování u nás populární. Dozrává na přelomu července a srpna. Výhodou je, že není tak kyselá jako rybíz, ani chlupatá jako angrešt. Keře jsou nižší 1,5 m až 2m, nemají trny. Jsou nenáročné, snáší většinu typů půd. Preferují slunečné stanoviště, ale porostou i v polostínu. Roste i ve vyšších polohách. Netrpí chorobami. Zkrátka z obou "rodičů" si vzala jen to nejlepší! Plody jsou sladké, připomínají hroznové víno, jedí se čerstvé nebo se z nich vyrábí džemy, kompoty, používají se při pečené koláčů apod.

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Podrobná filtrace josty

Podrobná filtrace josty

Typ
Zálivka
Barva květu
Barva listu
Stanoviště
Cena
Typ
Typ
Zálivka
Zálivka
Barva květu
Barva květu
Barva listu
Barva listu
Stanoviště
Stanoviště
Cena
Latinské názvy
Zavřít
Zobrazit 2 produkty
Zavřít
1 - 2 z 2
Josta - Ribes nidigrolaria

Josta

Ribes nidigrolaria

Od
229 
momentálně nelze zakoupit
Josta 'Jostabes' - Ribes 'Jostabes'

Josta 'Jostabes'

Ribes 'Jostabes'

momentálně nelze zakoupit

Jak balíme a doručujeme

Rostliny balíme s maximální péčí, aby k Vám dorazily bez úhohy. 99,8 % rostlin doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená.

DSC_6240
DSC_6240
DSC_6240

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.

Pokládku trávníkového koberce velmi dobře zvládnete svépomocí, stačí se držet několika jednoduchých pravidel a už za 14 dní se můžete těšit z hustého, zdravého a krásně zapojeného trávníku.