210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.
Nově zaplatíte pouze poloviční cenu za dopravu, když nakoupíte alespoň za 1500 Kč. Pokud nakoupíte za 2500 Kč, máte dopravu zcela zdarma.

Podzimní výprodej: Desítky tisíc rostlin se slevou 30 % do konce listopadu

Všechny články
Výprodej

Téměř 300 oddělení e-shopu, víc než tisícovka druhů a kultivarů, desítky tisíc rostlin připravených k expedici – se začátkem listopadu jsme spustili podzimní výprodej, při kterém ušetříte téměř třetinu ceny. Větší slevy jsme letos ještě neměli.

Na první pohled vypadá listopad jako měsíc, kdy se zahrada ukládá pomalu k zimnímu spánku. Jenže, to je skutečně jen první pohled. Teplý listopad s dostatkem přirozené vláhy (a přesně takový letos má být) je ideálním měsícem pro výsadbu okrasných i ovocných stromků, růží, trvalek, živých plotů, okrasných travin a dalších – a právě z těchto kategorií rostlin jsme do podzimního výprodeje vybírali.

Sazenice, keře i stromky expedujeme předpěstované v kontejnerech, silné a s bohatým kořenovým systémem – při správném postupu prakticky nepoznají, že jsou přesazené. A na rozdíl od prostokořenných stromků a sazenic, které potřebují na zakořenění do zimy  dostatek času, se ujmou prakticky ihned.

Doporučujeme z podzimního výprodeje se slevou 30 % 

Růže (106 kultivarů v akci)

Královna květin a podzimní výsadba patří k sobě. Vybírat je u nás z čeho – v akci najdete nádherné mnohokvěté růže Meilland a Kordes, legendární velkokvěté kultivary Nostalgie a Peace, růže pnoucí, sadové i půdokryvné. Náš tip? Pořiďte do zahrady růži svraskalou. Ta je vhodná do volněji komponovaných živých plotů, na podzim dává bohatou úrodu šípků velikosti malých rajčátek. O voňavém a jedlém živém plotu z růží píšeme v samostatném článku.

Skalničky (152 kultivarů v akci)

Mateřídoušky, rozrazily, koniklece, hvozdíky, netřesky, rozchodníky… nabídka rostlin pro skalky je nepřeberná, záleží pouze na vás, jaký ráz vaší skalce vtisknete. Pokud o skalce teprve uvažujete, přečtěte si, jak ji založit a čím ji osázet – podzimní výprodej využít jistě stihnete, platí až do konce listopadu. Čtyři nenáročné druhy (včetně nejoblíbenější české skalničky vůbec) jsme vám představili už v létě.

Trvalky (přes 100 kultivarů v akci)

V podzimním výprodeji jsme nezapomněli ani na trvalky – vysaďte oblíbené a nenáročné třapatky, jež neúnavně kvetou celé léto (a některé i na podzim), nechte se okouzlit královnami listových trvalek, kterými jsou bohyšky a dlužichy. Doporučujeme porozhlédnout se také mezi kosatci, které zvládne pěstovat i úplný začátečník. Většinu sortimentu jsme zlevnili v kategoriích trvalek kvetoucích v létě a na podzim.

Túje (21 kultivarů v akci)

Když se řekne „jehličnatý živý plot“, jde v naprosté většině o plot z túje – túje (také známé jako zeravy) jsou totiž do živého plotu nepřekonatelné. Nevadí jim slunce, snesou zastínění, snesou i velké mrazy, jsou nenáročné na pěstování a rostou poměrně rychle. V podzimním výprodeji jsme o 30 % zlevnili nejoblíbenější kultivary, včetně legendárního Smaragdu.

Kompletní nabídka výprodeje se slevou 30 %

Sdílet: