210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč a dopravu za polovic máte už od 1500 Kč. Pozor: akce platí pouze pro balíčky posílané kurýrní službou a poštou (slevu nemůžeme nabídnout pro velké paletové a individuální přepravy).
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.
Nově zaplatíte pouze poloviční cenu za dopravu, když nakoupíte alespoň za 1500 Kč. Pokud nakoupíte za 2500 Kč, máte dopravu zcela zdarma. Platí pro všechny běžné zásilky kurýrem či poštou (ne pro Top Trans a Individuální přepravu).

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Zahrada plná nektaru, nejlákavější rostliny pro včely a motýly

Albert Einstein jednou řekl, že až vymřou včely, lidstvo je přežije o čtyři roky. Bez opylení nebude úroda, zvířata zemřou hlady a lidé s nimi. Úbytek včel je stále rychlejší – moderní zemědělství, odlesňování, mizející louky, monokultury… to vše je důvodem. Pomozte návratu včel do přírody

Začněte na své vlastní zahradě, na terase nebo balkonu – vysaďte medonosné rostliny a dopřejte včelám, motýlům a dalším opylovačům dostatek potravy, která jim pomůže přežít i do budoucna. Medonosné rostliny pomáhají chránit biologickou rozmanitost a životní prostředí.

Vybrali jsme pro vás oblíbené trvalky, růže, keře i popínavé rostliny, které udělají radost vám i užitečnému hmyzu. Udělejte ze své zahrady prostřený stůl pro včely, motýly a další užitečný hmyz!

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Zahrada plná nektaru, nejlákavější rostliny pro včely a motýly
Tato akce již skončila.

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.