210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč. Platí pro balíčky posílané kurýrní službou (Česká Pošta, DPD, PPL). Nevztahuje se na paletové zásilky, individuální dopravu, ani zahradnictví flos kurýra.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Pepína

Pepíno je polokeř pocházející z Jižní Ameriky, tato exotická rostlina je známá též pod názvem cachuma (kačuma). Pěstuje se především jako jednoletka. Rostliny dorůstají výšky 30 až 50 cm. Jejich dlouhé výhony poléhají pod tíhou plodů, které dozrávají koncem července a začátkem srpna. Zralé plody vejčitého tvaru mají hladkou žlutou slupku s výrazným tmavým žíháním, jsou chutné, připomínají chuťově hrušky a banány a obsahují mnoho vitaminu C. Lahodné jsou syrové, posypané cukrem a skořicí. Používají se ale i na zavařování, jsou z nich skvělé džemy.

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Podrobná filtrace pepína
Podrobná filtrace pepína
Filtrovat
Barva plodu
Stanoviště
Zálivka
Barva květu
Barva listu
Barva plodu
Barva plodu
Stanoviště
Stanoviště
Zálivka
Zálivka
Barva květu
Barva květu
Barva listu
Barva listu
Zavřít

Jak balíme a doručujeme

Rostliny balíme s maximální péčí, aby k Vám dorazily bez úhony. 99,8 % rostlin doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená.

DSC_6240
DSC_6240
DSC_6240

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.