Milí zákazníci, pro tuto sezónu jsme ukončili expedici. Nové objednávky začneme rozesílat na jaře 2022 tak, jak nám to počasí dovolí.

210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč a dopravu za polovic máte už od 1500 Kč. Pozor: akce platí pouze pro balíčky posílané kurýrní službou a poštou (slevu nemůžeme nabídnout pro velké paletové a individuální přepravy).
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Na růžích ustláno: pestrá nabídka pro milovníky růží!

Na růžích ustláno: Podzimní sleva 15 % pro milovníky růží!Vždy čerstvé květy do vázy, vlastní rozárium, pnoucí ozdoba pergoly, keřík do skalky, živý plot. S růží, královnou květin, si toto vše dopřejete. Zasaďte růže od nás – říjen a listopad jsou pro růže ideální čas, kontejnerované sazenice do zimy spolehlivě zakoření a budou mít náskok před jarními výsadbami. Jaké růže vybrat? S velko a mnohokvětými odrůdami pořídíte růže, vydrží dlouho ve váze, výrazné solitéry získáte s růžemi parkovými a sadovými. Půdokryvné růže za vás vyřeší problém s holými místy v zahradě a hůře dostupnými svahy, na balkonech a terasách vám budou celé léto příjemnou společnost dělat květy miniaturních odrůd. Botanické růže vysaďte i do živých plotů – na podzim se odmění jedlými šípky plnými vitamínů. Slevy platí do konce listopadu nebo vyprodání zásob.

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Na růžích ustláno: pestrá nabídka pro milovníky růží!
Tato akce již skončila.

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.