210x210
Výměna poškozené rostliny zdarma
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
57797
Šetrné eko balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.
benefit_4
10.000+ druhů rostlin skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Medvědí česnek

Užitečná nenáročná léčivka do bylinkového záhonu, podrostu pod keře a stromy nebo do přírodních zahrad volně ke zplanění. Její listy se sbírají na jaře před rozkvětem, obsahují mnoho tělu prospěšných látek, lze z nich vyrobit výtečné pesto, přidávat do salátů a pomazánek nebo je nasekat a ozdobit jimi jídlo. Posiluje organizmus při chřipce a nachlazení, je považován za přírodní antibiotikum, je také dobrým zdrojem vitaminu C. Konzumaci doporučujeme zařadit v rámci očistné jarní kůry!Česnek medvědí je cibulovina, po odkvětu se postupně listy pomalu zatahují zpět do cibule, kde rostlina sbírá sílu pro další sezonu. Sázíme nejlépe více rostlin naráz, alespoň 5-10 ks, preferuje polostinné stanoviště a mírně kyselé a vlhké půdy. Lze ale velmi dobře pěstovat také na balkoně či terase v truhlíku nebo květináči.

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Medvědí česnek
Podrobná filtrace medvědí česnek

Podrobná filtrace medvědí česnek

Zálivka
Barva květu
Barva listu
Stanoviště
Cena
Zálivka
Zálivka
Barva květu
Barva květu
Barva listu
Barva listu
Stanoviště
Stanoviště
Cena
Latinské názvy
Zavřít
Zobrazit 1 produkt
Zavřít
1 - 1 z 1
Česnek medvědí - Allium ursinum

Česnek medvědí

Allium ursinum

momentálně nelze zakoupit

Jak balíme a doručujeme

Rostliny balíme s maximální péčí, aby k Vám dorazily bez úhohy. 99,8 % rostlin doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená.

DSC_6240
DSC_6240
DSC_6240

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.