210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč. Platí pro balíčky posílané kurýrní službou (Česká Pošta, DPD, PPL). Nevztahuje se na paletové zásilky, individuální dopravu, ani zahradnictví flos kurýra.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Medvědí česnek

Užitečná nenáročná léčivka do bylinkového záhonu, podrostu pod keře a stromy nebo do přírodních zahrad volně ke zplanění. Její listy se sbírají na jaře před rozkvětem, obsahují mnoho tělu prospěšných látek, lze z nich vyrobit výtečné pesto, přidávat do salátů a pomazánek nebo je nasekat a ozdobit jimi jídlo. Posiluje organizmus při chřipce a nachlazení, je považován za přírodní antibiotikum, je také dobrým zdrojem vitaminu C. Konzumaci doporučujeme zařadit v rámci očistné jarní kůry!Česnek medvědí je cibulovina, po odkvětu se postupně listy pomalu zatahují zpět do cibule, kde rostlina sbírá sílu pro další sezonu. Sázíme nejlépe více rostlin naráz, alespoň 5-10 ks, preferuje polostinné stanoviště a mírně kyselé a vlhké půdy. Lze ale velmi dobře pěstovat také na balkoně či terase v truhlíku nebo květináči.

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Medvědí česnek
Podrobná filtrace medvědí česnek
Podrobná filtrace medvědí česnek
Filtrovat
Zálivka
Barva květu
Barva listu
Stanoviště
Zálivka
Zálivka
Barva květu
Barva květu
Barva listu
Barva listu
Stanoviště
Stanoviště
Zavřít

Jak balíme a doručujeme

Rostliny balíme s maximální péčí, aby k Vám dorazily bez úhony. 99,8 % rostlin doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená.

DSC_6240
DSC_6240
DSC_6240

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.