210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
57797
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Bohatě kvetoucí hortenzie nyní pořídíte s 10% slevou!

Jsou romantické, něžné, v zahradě je ale nepřehlédne nikdo – díky velkolepým květenstvím hortenzie patří mezi nejkrásnější okrasné rostliny vůbec. Radost udělají na zahradě i při pěstování v nádobách, na péči i půdu jsou přitom poměrně nenáročné, stačí dopřát jim dostatek vody a budou kvést celé léto. Ať už ale vyberete jakoukoli barvu či kultivar, buďte připraveni, že se hortenzie stanou vaší celoživotní láskou – komu jednou učarují, ten se jich už jen těžko vzdává. Zamilujte se také! Do 5. srpna jsme pro vás všechny hortenzie v nabídce zlevnili o 10 %.
Bohatě kvetoucí hortenzie nyní pořídíte s 10% slevou!
Tato akce již skončila.

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.