Milí zákazníci, směle prohlížejte, vybírejte a nakupujte ať se máte na co těšit. Všechny objednávky budeme expedovat od jarní sezony 2024. O termínu odeslání Vás samozřejmě budeme informovat e-mailem. 

210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč. Platí pro balíčky posílané kurýrní službou (Česká Pošta, DPD, PPL). Nevztahuje se na paletové zásilky, individuální dopravu, ani zahradnictví flos kurýra.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Výběr jarních cibulovin

Všechny články
tulipán

Jaro, pojď…loni jsem u nás v zahradnictví poprvé fotila jarní cibuloviny. Protože se v zimě ráda kochám fotkami barevných a svěžích květů, budu doufat, že se budou líbit i vám. Podívejte se na výběr, který mě zaujal a letos si ho můžete pořídit na zahradu nebo balkon.

Mezi mé favority patří botanické tulipány. Mají jednoduché květy, ale naprosto oslňující barvy. Jejich velkou výhodou je, že je nemusíte vytahovat ze země. Protože jsou nízké a nehodí se k řezu, neláká mě je uříznout do vázy a záhon je díky nim nádherně pestrý. Vysadit si je můžete i do skalky, okouzlující jsou však všude. Já se na ně letos těším v truhlících. Až budete po odkvětu sázet cibule do půdy, bude se vám možná hodit návod na sázení cibulovin.

Vybrala jsem fotky, které nejsou na e-shopu, abyste květy viděli i z jiného pohledu nebo vzdálenosti.

Růžovo-žlutý tulipán Bakerův 'Lilac Wonder'

Žluto-bílý tulipán tarda

Žluto-oranžový 'Tubergen's Gem'

Žluto-lososový 'Bright Gem'

Tulipa bakeri 'Lilac Wonder'

Tulipa bakeri ''Lilac Wonder''
Tulipa bakeri ''Lilac Wonder''

Tulipa tarda

Tulipa tarda
Tulipa tarda

Tulipa clusiana var chrysantha 'Tubergen's Gem'

Tulipa clusiana var chrysantha ''Tubergen''s Gem''
Tulipa clusiana var chrysantha ''Tubergen''s Gem''

Tulipa batalinii 'Bright Gem'

Tulipa batalinii ''Bright Gem''
Tulipa batalinii ''Bright Gem''

Z narcisů jsem vybrala plnokvětý 'Ice King'. Jeho jemná, citronově žlutá barva se postupně mění do krémové. Díky své výšce vynikne v záhonech, ale i v truhlíku bude hvězdou. 

Narcissus Double 'Ice King'

Narcissus Double ''Ice King''
Narcissus Double ''Ice King''

Na závěr nesmí chybět modřence. Jsou prostě úžasné, dobře se rozšiřují a po letech vytvoří překrásný koberec modré, bílé nebo růžové barvy. 

Muscari armeniacum 'Touch of Snow'

Muscari armeniacum ''Touch of Snow''
Muscari armeniacum ''Touch of Snow''
Sdílet: