Garance doručení v pořádku
nebo výměna zdarma

Nejširší sortiment
přes 10 000 druhů rostlin

Rychle doručíme a
rostlinu bezpečně zabalíme

1 000 000 rostlin
ročně sami vypěstujeme

Volná místa

Volná místa

Hledáme nového kolegy či kolegyně na pozice

PRACOVNÍK ZÁKAZNICKÉHO SERVISU ZÁSILKOVÉHO OBCHODU

Co vás čeká?

komunikace se zákazníky, řešení objednávek, dotazů, reklamací

Požadujeme

znalost rostlin
uživatelská znalost s PC
příjemné vystupování a komunikační schopnosti

Životopisy zasílejte emailem na adresu v.marik@flos.cz

PRACOVNÍK EXPEDICE

příprava, evidence a expedice rostlin, komunikace se zákazníky

Požadujeme

dokončené SOU, nebo SOŠ v oboru
znalost okrasných rostlin
příjemné vystupování

Nabízíme

Pestrou práci v oblasti zahradnického obchodu, zajímavé finanční ohodnocení, možnost profesního růstu
Životopisy zasílejte emailem na adresu v.marik@flos.cz

ZAHRADNÍK/ZAHRADNICE

veškeré zahradnické práce v zahradnické výrobě, expedici a službách. Veselý kolektiv

Požadujeme

pracovní elán

Nabízíme

Pestrou práci v zahradnickém oboru, zajímavé finanční ohodnocení, možnost profesního růstu

Máte zájem o pravidelné zasílání akcí na e-mail?

Zanechte nám svou adresu a my Vás budeme informovat!