Volná místa

Volná místa

Hledáme nového kolegy či kolegyně na pozice

PRACOVNÍK EXPEDICE

Co vás čeká?

příprava, evidence a expedice rostlin, komunikace se zákazníky

Požadujeme

dokončené SOU, nebo SOŠ v oboru
znalost okrasných rostlin
uživatelská znalost s PC
příjemné vystupování

Nabízíme

Pestrou práci v oblasti zahradnického obchodu, zajímavé finanční ohodnocení, možnost profesního růstu

Zájemci se mohou přihlásit emailem v.marik@flos.cz

ZAHRADNÍK/ZAHRADNICE

veškeré zahradnické práce v zahradnické výrobě, expedici a službách. Veselý kolektiv

Požadujeme

pracovní elán

Nabízíme

Pestrou práci v zahradnickém oboru, zajímavé finanční ohodnocení, možnost profesního růstu

Máte zájem o pravidelné zasílání akcí na e-mail?

Zanechte nám svou adresu a my Vás budeme informovat!