210x210
Výměna poškozené rostliny zdarma
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
57797
Šetrné eko balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.
benefit_4
10.000+ druhů rostlin skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Vlastní chutná nejlíp! Zeleninová sadba jaro 2021

Kupovaná zelenina se chutí nevyrovná té, kterou si sami vypěstujete. Slunce, kvalitní půda, zálivka, to vše ovlivní výslednou chuť. Zkrátí se také cesta ze záhonu na talíř. Můžete ji sklízet těsně před konzumací a zachovat tak maximum z prospěšných látek i aromat. Ať už s pěstováním začínáte nebo jste již ostřílený pěstitel, z naší sadby si určitě vyberete.Vše pěstujeme šetrně v našich sklenících a foliovnících. Mimo tradičních druhů rajčat, paprik, salátů, celeru apod., máme i sortiment pro balkonové pěstování. Na své si přijdou i příznivci permakultury a milovníci novinek a rarit.

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Vlastní chutná nejlíp! Zeleninová sadba jaro 2021
Tato akce již skončila.

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.