210x210
Výměna poškozené rostliny zdarma
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
57797
Šetrné eko balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.
benefit_4
10.000+ druhů rostlin skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.

Sledování zásilky

  • Objednávku jsme přijali
  • Čekáme na zaplacení objednávky
  • Sbíráme pro vás rostliny
  • Připravujeme rostliny k expedici
  • Rostliny jsme předali dopravci
  • Rostliny jsme vám doručili
Předpokládané datum expedice:
pondělí 31. 5. 2021

Děláme co můžeme, aby u vás rostliny byly co nejdříve. Odesíláme pouze ve dnech pondělí až čtvrtek, abychom minimalizovali riziko, že rostliny zůstanou přes víkend na skladě dopravce. Dbáme také na to, jak vám rostliny balíme, aby vám dorazili ve 100 % stavu.

Číslo objednávky 75648
Cena 2 610 
Datum objednávky 26. 4. 2021
Doprava Doprava Top Trans - paletová zásilka

Už kopete díry, zeminu máte připravenou a těšíte se, až rostliny dorazí? Naprosto rozumíme. A věřte, že děláme vše, co je v našich silách, aby byla rostlina u vás co nejdříve.

Někdy nám situace hází klacky pod nohy: doručovací společnost nestíhá, doručí rostlinu jinam a nebo i my občas něco zvojtíme (v tom případě se neschováváme a dáme vám o tom včas vědět).

Pokud potřebujete hned teď vědět, jak na tom vaše zásilka je, volejte naši zákaznickou linku 220 940 174.