210x210
Výměna poškozené rostliny zdarma
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
57797
Šetrné eko balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.
benefit_4
10.000+ druhů rostlin skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.

Proč nakupovat na flosu?

Garantujeme doručení objednávky v pořádku!

Ať si objednáte rostliny, nebo jiné zboží, ručíme za to, že se k Vám dostanou v pořádku, zdravé a nepoškozené. A pokud se někdy náhodou stane chyba, rostliny Vám zašleme nové

Sortiment rostlin pro ty, kdo si umí vybrat

To tvrdí vichni, řeknete si. Ale my nelžeme. U nás skutečně najdete nejširší sortiment rostlin široko daleko. Nabízených druhů je více než 10 000!

Rostliny bezpečně zabalíme a rychle doručíme

Všechny rostliny balíme s mimořádnou péčí. Ty menší do speciálních blistrů, ty větší potom samostatně. Zásilky balíme od neděle do čtvrtka, tak aby rostliny nezůstávali v krabicích dlouho a byly Vám hned druhý den po zabalení doručeny

Rostliny sami pěstujeme

Nejsme pouzí překupníci. Většinu rostlin sami vypěstujeme. Ročně více než 1.000.000 kusů. Od sazenice, řízku, kořene, od cibule. Navíc pěstujeme bez zbytečné chemické zátěže