210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč. Platí pro balíčky posílané kurýrní službou (Česká Pošta, DPD, PPL). Nevztahuje se na paletové zásilky, individuální dopravu, ani zahradnictví flos kurýra.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Proč nakupovat na flosu?

Garantujeme doručení objednávky v pořádku!

Ať si objednáte rostliny, nebo jiné zboží, ručíme za to, že se k Vám dostanou v pořádku, zdravé a nepoškozené. A pokud se někdy náhodou stane chyba, rostliny Vám zašleme nové

Sortiment rostlin pro ty, kdo si umí vybrat

To tvrdí vichni, řeknete si. Ale my nelžeme. U nás skutečně najdete nejširší sortiment rostlin široko daleko. Nabízených druhů je více než 10 000!

Rostliny bezpečně zabalíme a rychle doručíme

Všechny rostliny balíme s mimořádnou péčí. Ty menší do speciálních blistrů, ty větší potom samostatně. Zásilky balíme od neděle do čtvrtka, tak aby rostliny nezůstávali v krabicích dlouho a byly Vám hned druhý den po zabalení doručeny

Rostliny sami pěstujeme

Nejsme pouzí překupníci. Většinu rostlin sami vypěstujeme. Ročně více než 1.000.000 kusů. Od sazenice, řízku, kořene, od cibule. Navíc pěstujeme bez zbytečné chemické zátěže