benefit_1
Garance doručení v pořádku nebo výměna zdarma
benefit_2
Nejširší sortiment
přes 10 000 druhů rostlin
benefit_3
Rychle doručíme a rostlinu bezpečně zabalíme
benefit_4
1 000 000 rostlin ročně sami vypěstujeme

Trojpuk drsný 'Codsall Pink'

Deutzia scabra 'Codsall Pink'

Popis rostliny:Deutzia scabra, česky trojpuk drsný, je opadavý, kvetoucí keř pocházející z jihovýchodní Asie. Řadíme ho do čeledi Hydrangeaceae – hortenziovité. Druh 'Codsall Pink' vás překvapí svými krásnými květy, které kvetou od května do června.… Vše o produktu

Nároky na slunce
brightness
cloud-sun
Nároky na vláhu
3_kapka
Kvete v měsících květen - červen
Mrazuvzdornost 5a
Výška rostliny v dospělosti 2 m
Barva listu
žlutá
zelená
Barva květu
růžová
bílá
  • Popis produktu

Popis rostliny:

Deutzia scabra, česky trojpuk drsný, je opadavý, kvetoucí keř pocházející z jihovýchodní Asie. Řadíme ho do čeledi Hydrangeaceae – hortenziovité.

Druh 'Codsall Pink' vás překvapí svými krásnými květy, které kvetou od května do června. Květy nádherně voní a vytváří bohaté soukvětí růžově-bílých zvonkovitých, plných květů na konci stonků. Keř vám doroste do výšky i šířky 2 m.

Výhody trojpuku drsného:

·         Je mrazuvzdorný do -29°C

·         Hustý, bohatě kvetoucí keř

·         Není náročný na pěstování

Návod na pěstování:

Trojpuk drsný má rád slunná místa nebo polostín. Dokáže růst v každé půdě, nejlepší je však vlhčejší. Není náročný ani na hnojení. Podpořte kvetení tohoto keře sestřižením ihned po odkvětu. Kvete totiž na loňském dřevě.

Vysaďte si tento bohatě kvetoucí keř, je vhodný jako samostatně stojící uprostřed zeleného trávníku, ale i do skupiny jiných dřevin. V nabídce máme více druhů, stačí si jen objednat a keř vám doručíme bezpečně přímo k vám domů.