210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč. Platí pro balíčky posílané kurýrní službou (Česká Pošta, DPD, PPL). Nevztahuje se na paletové zásilky, individuální dopravu, ani zahradnictví flos kurýra.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Podzimní Dendrologická zahrada v Průhonicích

Všechny články
IMG_7986

Nejkrásnější je zážitek z osobní návštěvy. Pokud jste z daleka nebo Vám to čas neumožňuje, tak Vás zveme na procházku alespoň virtuální.

Areál zahrady je velký, takže jsme se zaměřili především na podzimní smíšené trvalkové záhony.

Fotky (bohužel focené pouze telefonem) zachycují záhony, které jsou na přímém slunci. V popisku uvádíme název záhonu. Všechny záhony jsou uvedené v publikaci Adama Baroše Smíšené trvalkové záhony. Tyto záhony jsou myšlené spíše do měst a na velké plochy, nicméně se z nich dá dobře čerpat inspirace pro soukromé zahrady.

Kromě záhonů v zahradě můžete obdivovat několik desítek kultivarů jiřin.

Stříbrná vonička - smíšený trvalkový záhon Adama Baroše

smíšený trvalkový záhon
smíšený trvalkový záhon
Sdílet: