210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč a dopravu za polovic máte už od 1500 Kč. Platí pro balíčky posílané kurýrní službou (Česká Pošta, DPD, PPL). Nevztahuje se na paletové zásilky, individuální dopravu, ani zahradnictví flos kurýra.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.
Nově zaplatíte pouze poloviční cenu za dopravu, když nakoupíte alespoň za 1500 Kč. Pokud nakoupíte za 2500 Kč, máte dopravu zcela zdarma. Platí pro běžné zásilky koncových zákazníků kurýrem či poštou. Neplatí pro Top Trans, individuální přepravu ani pro velkoobchodní zákazníky.

Park roku 2023

Všechny články
IMG_9604

Parkem roku zvolila odborná porota Moravské náměstí v Brně.

Park na Moravském náměstí v centru Brna byl revitalizován s důrazem na udržitelnost, biodiverzitu a prostupnost. Park nabízí unikátní kombinaci klidu a aktivity v srdci města. Jeho dominantou je velká lavice, která slouží jako místo pro odpočinek a zábavu. Fontána se mění v jeviště, kde se stále něco děje a vodní zrcadlo zdvojuje každý zážitek. Kavárna s terasou, hřiště a travnaté plochy nabízí další možnosti pro relaxaci. Park je také ekologicky zaměřený, využívá například srážkovou vodu. 

V říjnu hrály prim hvězdnice, sasanky, jarmanky a okrasné trávy. Byla to podívaná na každém kroku. Jak bude park vypadat na jaře? 

Sdílet: