Milí zákazníci, směle prohlížejte, vybírejte a nakupujte ať se máte na co těšit. Všechny objednávky budeme expedovat od jarní sezony 2024. O termínu odeslání Vás samozřejmě budeme informovat e-mailem. 

210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč. Platí pro balíčky posílané kurýrní službou (Česká Pošta, DPD, PPL). Nevztahuje se na paletové zásilky, individuální dopravu, ani zahradnictví flos kurýra.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Jak prožíváme zimu v zahradnictví Flos?

Všechny články
Zima v zahradnictví Flos

Přesto, že by se mohlo zdát, že i v zahradnictví je zima obdobím klidu, opak je pravdou, přinejmenším v našem případě – se začátkem zimy u nás nastává pořádný šrumec, který končí až se začátkem jarní sezóny.

Už od podzimu připravujeme rostliny na zazimování. Některé přečkají zimní měsíce přímo ve venkovním areálu zahradnictví, jiné musíme převézt do zazimovacích hal, kde rostliny přečkají zimu při správné teplotě a správném zavlažování.

Hned poté přichází na řadu výsevní plány – velkou část rostlin si pěstujeme sami a zimní měsíce jsou dobou, kdy se připravujeme na jarní výsevy. Bez nadsázky jde o jedno z nejdůležitějších období roku, co se naší práce týče.

Děláme i mnoho dalšího. Probíráme se vašimi podněty a přáními a co můžeme, převádíme ihned do praxe. Vyhledáváme novinky a dodavatele. Sledujeme trendy. A těšíme se na jaro – stejně jako vy.

Jak vypadá zazimování zahradnictví Flos?

Sdílet: