210x210
Výměna poškozené rostliny zdarma
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
57797
Šetrné eko balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.
benefit_4
10.000+ druhů rostlin skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.

Jak prožíváme zimu v zahradnictví Flos?

Zima v zahradnictví Flos

Přesto, že by se mohlo zdát, že i v zahradnictví je zima obdobím klidu, opak je pravdou, přinejmenším v našem případě – se začátkem zimy u nás nastává pořádný šrumec, který končí až se začátkem jarní sezóny.

Už od podzimu připravujeme rostliny na zazimování. Některé přečkají zimní měsíce přímo ve venkovním areálu zahradnictví, jiné musíme převézt do zazimovacích hal, kde rostliny přečkají zimu při správné teplotě a správném zavlažování.

Hned poté přichází na řadu výsevní plány – velkou část rostlin si pěstujeme sami a zimní měsíce jsou dobou, kdy se připravujeme na jarní výsevy. Bez nadsázky jde o jedno z nejdůležitějších období roku, co se naší práce týče.

Děláme i mnoho dalšího. Probíráme se vašimi podněty a přáními a co můžeme, převádíme ihned do praxe. Vyhledáváme novinky a dodavatele. Sledujeme trendy. A těšíme se na jaro – stejně jako vy.

Jak vypadá zazimování zahradnictví Flos?

Sdílet: