210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Zahalte svou zahradu do bílých a fialových odstínů!

Vášeň, životní síla, energie. A také klid a duchovnost. Fialová v sobě má to nejlepší z modré a rudé, možná i proto je tak přitažlivá pro oči. Bílá je symbolem čistoty, upřímnosti a duchovna, bílé byly například středověké klášterní zahrady. Přes staletí věků se bílá do zahrad vrací, aby se právě v kombinaci s fialovou stala určujícím trendem v tuzemských i světových zahradách roku 2021. Vybrali jsme desítky bíle či fialově kvetoucích trvalek a popínavek, která spolu perfektně ladí. Oblečte svoji zahradu do bílo-fialové i vy!

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Zahalte svou zahradu do bílých a fialových odstínů!
Tato akce již skončila.

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.