Milí zákazníci, pro tuto sezónu jsme ukončili expedici. Nové objednávky začneme rozesílat na jaře 2022 tak, jak nám to počasí dovolí.

210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč a dopravu za polovic máte už od 1500 Kč. Pozor: akce platí pouze pro balíčky posílané kurýrní službou a poštou (slevu nemůžeme nabídnout pro velké paletové a individuální přepravy).
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Trvalkový podzim se slevou 20%

Trvalkový podzim: Sleva 20 % platí na všechny trvalkyTři čtvrtě milionu sazenic trvalek. 100 tisíc kusů okrasných travin. 25 druhů nejoblíbenějších kapradin roku 2021 a desítky tisíc vodních a bahenních rostlin. Na vrchol podzimní sezóny jsme pro vás připravili výprodej všech trvalek v nabídce. Pozor ale, výprodej u nás neznamená „vymetání skladů“. Expedujeme pouze dobře narostlé a silné sazenice, vše v kontejnerech – trvalky se do zimy spolehlivě ujmou a už příští rok vás okouzlí svými květy. Akce trvá do konce listopadu.
Trvalkový podzim se slevou 20%
Tato akce již skončila.

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.