210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč. Platí pro balíčky posílané kurýrní službou (Česká Pošta, DPD, PPL). Nevztahuje se na paletové zásilky, individuální dopravu, ani zahradnictví flos kurýra.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Tip na střih trvalek – Chelsea chop

Všechny články
Chelsea chop

Co je to za střih trvalek, který nese název Chelsea chop? Proč, kdy a jaké trvalky se stříhají? Vše podstatné se dozvíte v krátkém videu.

Chelsea chop je metoda pozdně jarního střihu trvalek. Ideální čas je právě v období, kdy se koná slavná Chelsea Flower Show v Londýně. V krátkém videu se dozvíte více.

Proč se trvalky stříhají:

  • aby měly bujnější růst,
  • nebyly poléhavé,
  • kvetly později.

Kdy se trvalky stříhají:

  • dříve než rozkvetou.

Jaké trvalky se stříhají:

Jak moc stříhat:

  • trvalky ostřhejte o 1/3 až 1/2. 
Sdílet: