210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Zahrada plná nektaru! Nejlákavější rostliny pro včely, motýly a další opylovače

Albert Einstein jednou řekl, že až vymřou včely, lidstvo je přežije o čtyři roky. Bez opylení nebude úroda, zvířata zemřou hlady a lidé s nimi. Úbytek včel je stále rychlejší – moderní zemědělství, odlesňování, mizející louky, monokultury… to vše je důvodem. Pomozte návratu včel do přírody

Začněte na své vlastní zahradě, na terase nebo balkonu– vysaďte medonosné rostliny a dopřejte včelám, motýlům a dalším opylovačům dostatek potravy, která jim pomůže přežít i do budoucna. Medonosné rostliny pomáhají chránit biologickou rozmanitost a životní prostředí.

Vybrali jsme pro vás oblíbené trvalky, růže, keře i popínavé rostliny

, které udělají radost vám i užitečnému hmyzu. Udělejte ze své zahrady prostřený stůl pro včely, motýly a další užitečný hmyz!

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Zahrada plná nektaru! Nejlákavější rostliny pro včely, motýly a další opylovače
Tato akce již skončila.

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.