Milí zákazníci, směle prohlížejte, vybírejte a nakupujte ať se máte na co těšit. Všechny objednávky budeme expedovat od jarní sezony 2023. O termínu odeslání Vás samozřejmě budeme informovat e-mailem. 

210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč a dopravu za polovic máte už od 1500 Kč. Pozor: akce platí pouze pro balíčky posílané kurýrní službou a poštou (slevu nemůžeme nabídnout pro velké paletové a individuální přepravy).
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Sledování zásilky

Sledujte svoji zásilku on-line a mějte přehled, kdy vám dorazí.

Číslo objednávky najdete ve svém e-mailu. Má formát např. 12345.

priprava_zasilky_MALE

Už kopete díry, zeminu máte připravenou a těšíte se, až rostliny dorazí? Naprosto rozumíme. A věřte, že děláme vše, co je v našich silách, aby byla rostlina u vás co nejdříve.

Někdy nám situace hází klacky pod nohy: doručovací společnost nestíhá, doručí rostlinu jinam a nebo i my občas něco zvojtíme (v tom případě se neschováváme a dáme vám o tom včas vědět).

Pokud potřebujete hned teď vědět, jak na tom vaše zásilka je, volejte naši zákaznickou linku 220 940 174.