210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Nenáročné trvalky - odolné druhy pro začátečníky i zkušené zahradníky

Trvalky? To je pestrý svět rostlin, které v zahradě vydrží několik let bez potřeby náročné péče. Vybrali jsme pro vás ty, které přežijí i suchá období a když náhodou zaschnou, většinou rychle znovu obrazí, nejsou vybíravé na kvalitu půdy, jsou mrazuvzdorné a v Česku rostou stejně dobře v nížinách i na horách. Denivky, kokardy, dlužichy, bergénie, kopretiny, bohyšky, třapatky… to je jen malý výběr z druhů, které promění každou zahradu v trvalkový ráj.

Čas prázdnin je časem trvalek. Pokud ještě nemáte na zahradě trvalkový záhon, pusťte se do jeho vytvoření právě teď. Rostliny, které nyní vysadíte, do zimy dobře zakoření a příští rok vám udělají radost svými květy. Trvalkám to nejvíce sluší ve skupinových výsadbách, i proto pro vás teď v létě máme naprostou většinu z nich s množstevní slevou – při koupi tří kusů ušetříte 10 %

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Nenáročné trvalky - odolné druhy pro začátečníky i zkušené zahradníky
Tato akce již skončila.

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.