Milí zákazníci, směle prohlížejte, vybírejte a nakupujte ať se máte na co těšit. Všechny objednávky budeme expedovat od jarní sezony 2023. O termínu odeslání Vás samozřejmě budeme informovat e-mailem. 

210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč a dopravu za polovic máte už od 1500 Kč. Pozor: akce platí pouze pro balíčky posílané kurýrní službou a poštou (slevu nemůžeme nabídnout pro velké paletové a individuální přepravy).
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Nejoblíbenější květiny na Instagramu

Všechny články
Dahlia ''Labella Medio Fun Golden Eye''

Instagram je velmi silná sociální síť, takže není nic zvláštního na tom, že se vyhodnocují i nejčastěji zveřejňované fotky rostlin.

V roce 2021 byla nejčastěji zveřejněnou květinou jiřina, ale za celou dobu fungování Instagramu vypadá žebříček následovně:

·         Růže – tuto klasiku v zahradě milují snad všichni a statistika Instagramu to dokazuje. Existují v tolika různých barvách, velikostech…každý si může najít tu svou.

·         Sakury – během jara jsou sociální sítě zaplaveny fotkami těchto růžových a bílých jemných květů. Je to znamení jara, které je naprosto okouzlující, takže je jasné, proč si je lidé tak často fotí.

·         Tulipány – dalším znamením jara jsou tulipány. Je jich tolik kultivarů, že to snad nejde spočítat. Jsou běžnou součástí nejen zahrad, ale i našich domácností, protože ve váze vypadají úchvatně. Třetí místo je tedy naprosto zasloužené.

·         Slunečnice – ohromné květy, které okouzlují během léta.

·         Kopretiny – vytvářejí atmosféru venkovské zahrady u babičky během letních prázdnin.

·         Orchideje – u nás známé především jako pokojové rostliny, ale i v našich podmínkách můžeme pěstovat zahradní orchideje.

·         Lilie – lilie jsou exotické a sofistikované krásky.

·         Hortenzie – do vaší zahrady dodají letní barvy. Pokud toužíte po modrých květech, tak půda musí být kyselá s pH 4,5-5. Můžete si je také vysadit do květináčů na terasu.

·         Pivoňky – mají snad nejromantičtější květy v zahradě, které udělají radost i ve váze.

·         Kosatce – jejich jméno pochází z řeckého slova duha. Existují opravdu v krásných barvách od jasně žluté až po tmavě fialovou. Jsou ideálními rostlinami k jezírku.

 

Sdílet: