210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč. Platí pro balíčky posílané kurýrní službou (Česká Pošta, DPD, PPL). Nevztahuje se na paletové zásilky, individuální dopravu, ani zahradnictví flos kurýra.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Naše trvalky ve vašich zahradách

Všechny články
bydlíme-v-sadu-2

V minulém roce jsme navázali spolupráci s milou Petrou, která bydlí v domě se sadem a má blog Bydlíme v sadu. Její venkovní kuchyně a nádherná zahrada se často objevují v magazínech o bydlení a zahradničení. A my jsme moc rádi, že si nás vybrala ke spolupráci.

V červnu jsme navštívili zahradu Petry, abychom se podívali jak prosperuje trvalkový záhon na slunci ve svahu, který jsme spolu naplánovali v loňském roce. Letos Petru čeká výsadba trvalek do záhonu ve stínu. Rostliny jsme již společně vybrali a snad se brzy dočkáte fotek z realizace. Aktuality, nejen z její zahrady, můžete sledovat na Instagramu nebo si o Petře přečíst na blogu

Jaké rostliny Petra vybrala?

Ve vyvýšeném záhonu u domu najdete:

Ve svahu:

Do 28. 8. 2023 na jejím instagramovém profilu probíhá fotosoutěž o nejkrásnější fotografii zahrady. Vyhrát můžete krásné knížky a také poukázky na nákup do našeho zahradnictví. Zkusíte štěstí?

Sdílet: