Milí zákazníci, expedice okrasných rostlin je pro letošní sezonu ukončena. Nové objednávky budou odeslány na jaře 2023. 

210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč a dopravu za polovic máte už od 1500 Kč. Pozor: akce platí pouze pro balíčky posílané kurýrní službou a poštou (slevu nemůžeme nabídnout pro velké paletové a individuální přepravy).
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Hustý a zdravý trávník za pár dní

Všechny články
pocitovka muž se válí na trávě a telefonuje

Trávníkové koberce představují ideální řešení pro všechny majitele novostaveb, jejichž pozemky právě opustila těžká technika. Nestojí ovšem na zelené louce, ale spíše na hlíně, štěrku či jiném podloží. V takovém případě vám hustý a krátce střižený trávníkový koberec udělá do dvou týdnů kolem domu příjemné prostředí a změní zahradu k nepoznání.

S trávníkovým kobercem si ušetříte spoustu námahy


Hustý, krátce střižený a na první pohled zdravý trávníkový koberec si zvládne položit zručný člověk bez předchozích zkušeností či zahradnického vzdělání. Nemusíte řešit výběr travní směsi, správnou technologii výsevu nebo naopak likvidovat plevel a mech ze stávajícího trávníku. Trávníkový koberec navíc využijete jak v malých plochách kolem domu, tak ve větších plochách, které chcete ponechat na běhání dětem či domácím mazlíčkům.

Vysoká kvalita a rychlé ujmutí

Trávníkové koberce se pěstují po dobu minimálně 12 měsíců ve specializované školce, kde dostávají prvotřídní péči. Zahradníci dbají na vysokou kvalitu koberců, rovnoměrnost rozložení travin a na to, aby se v trávě neobjevovaly plevel a plsť. Takové kvality nelze pěstováním z výsevu prakticky dosáhnout. Za druhou velkou výhodu trávníkových koberců považujeme jejich rychlé ujmutí – trávník je totiž pochozí už za 14 dní. Dá se navíc využít i na terasovitých nebo svažitých pozemcích. Zároveň není problém ho kombinovat s klasickým výsevem z travní směsi.

Nejprodávanější trávníkový koberec Standard

Z naší produkce se těší největší oblibě trávníkový koberec Standard. Středně zátěžová travní směs se hodí pro soukromé zahrady, komerční objekty i parky. Koberec pěstujeme 18 měsíců ve specializované trávníkové školce. Skládá se z vybraných osiv renomovaných šlechtitelů, zejména z lipnice, psinečku a jílku. Položit si ho můžete svépomocí. Pokud si nejste pokládkou jisti nebo na ni nemáte čas, můžeme zajistit jeho pokládku my.

V roce 2020 jsme dodali 50 000 m2 trávníku

S trávníkovými koberci pro soukromé i veřejné realizace máme řadu zkušeností. Za loňský rok jsme s naprostým minimem reklamací zvládli dodat (a často i položit) 50 000 m2 trávníkových koberců.

(foto z naší realizace u zákazníka, takto vypadá trávníkový koberec po ujmutí)

Poradíme vám, zajistíme veškerou logistiku a trávníkový koberec doručíme přibližně za 1 až 2 týdny. Snadno si ho objednáte na našem e-shopu.

Sdílet: