210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč. Platí pro balíčky posílané kurýrní službou (Česká Pošta, DPD, PPL). Nevztahuje se na paletové zásilky, individuální dopravu, ani zahradnictví flos kurýra.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Chcete vědět více o kopretinách? Pusťte si naši reportáž pro Rady ptáka Loskutáka

Všechny články
Kopretiny

Staré herbáře jí dávají jména jako oko, slunéčko, kuří oko, rmenec, svatojánské kvítko, husička nebo velká sedmikráska, v zahradě i na terase se snadno stane nepřehlédnutelnou dominantou – kopretina je krásná a nenáročná trvalka, které se daří na slunci i v mírném polostínu.

V pořadu Rady ptáka Loskutáka jsme představili známé i méně známé kopretiny, stejně jako druhy, které mezi kopretiny nepatří, ale svým vzhledem a nároky na pěstování se jim podobají. Vše, co by vás mohlo zajímat o kopretinách, pro vás máme v pěti minutách.

Sdílet: