Milí zákazníci, pro tuto sezónu jsme ukončili expedici. Nové objednávky začneme rozesílat na jaře 2022 tak, jak nám to počasí dovolí.

210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč a dopravu za polovic máte už od 1500 Kč. Pozor: akce platí pouze pro balíčky posílané kurýrní službou a poštou (slevu nemůžeme nabídnout pro velké paletové a individuální přepravy).
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Chcete vědět více o kopretinách? Pusťte si naši reportáž pro Rady ptáka Loskutáka

Všechny články
Kopretiny

Staré herbáře jí dávají jména jako oko, slunéčko, kuří oko, rmenec, svatojánské kvítko, husička nebo velká sedmikráska, v zahradě i na terase se snadno stane nepřehlédnutelnou dominantou – kopretina je krásná a nenáročná trvalka, které se daří na slunci i v mírném polostínu.

V pořadu Rady ptáka Loskutáka jsme představili známé i méně známé kopretiny, stejně jako druhy, které mezi kopretiny nepatří, ale svým vzhledem a nároky na pěstování se jim podobají. Vše, co by vás mohlo zajímat o kopretinách, pro vás máme v pěti minutách.

Oblíbené kopretiny a podobné květiny

Sdílet: