210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč. Platí pro balíčky posílané kurýrní službou (Česká Pošta, DPD, PPL). Nevztahuje se na paletové zásilky, individuální dopravu, ani zahradnictví flos kurýra.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Víkend otevřených zahrad

Všechny články
otevřené-zahrady

Tuto akci byste si neměli nechat ujít. Co to je Víkend otevřených zahrad? Kdy se koná?

Svátek otevírání zahrad pro veřejnost vznikl v roce 1998 v Británii. Koná se každý 2. červnový víkend. Cílem je umožnit návštěvu jinak uzavřených zahrad a dvorků v Londýně. Tato tradiční událost se rozšířila i do dalších evropských měst.

V ČR se od roku 2010 otevírají zahrady pod záštitou Národního památkového ústavu. Počet účastnících se zahrad postupně roste. Kromě běžně navštěvovaných míst je v nabídce doplňkový program, kde se prezentuje význam vegetace, aby se posílilo její postavení ve společnosti. Obvyklým programem v zahradách je to komentovaná prohlídka.

Zde si prohlédněte přehled přihlášených zahrad pro letošní rok.

Sdílet: