210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Balíček vám zdarma dodáme od 2500 Kč a dopravu za polovic máte už od 1500 Kč. Pozor: akce platí pouze pro balíčky posílané kurýrní službou a poštou (slevu nemůžeme nabídnout pro velké paletové a individuální přepravy).
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.
Nově zaplatíte pouze poloviční cenu za dopravu, když nakoupíte alespoň za 1500 Kč. Pokud nakoupíte za 2500 Kč, máte dopravu zcela zdarma. Platí pro všechny běžné zásilky kurýrem či poštou (ne pro Top Trans a Individuální přepravu).

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Zimolezy kamčatské

Přezdívá se mu "kamčatská borůvka" pro jeho podlouhlé modře ojíněné bobule, chutí připomínající borůvky. Jsou nasládlé a obsahují velké množství vitaminů a antioxidantů. Odvar z listů zimolezu kamčatského pomáhá při zánětech horních cest dýchacích. Dobrý vliv má i při léčbě srdečních a cévních chorob. Nejlépe je konzumovat zasyrova, hodí se ale i na marmelády, sirupy, džusy, kompoty, zmrzliny, sušení nebo zamrazení, na pečení koláčů apod. Kvete velmi brzo, ale většinou nenamrzá, díky tomu se již koncem jara nebo z kraje léta můžete dočkat plodů. Je cizoprašný, doporučuje se vždy pořízení 2-3 keřů nejlépe odlišných odrůd pro zajištění bohaté odrůdy, vzájemné opylení podpoří násadu plodů. Je zároveň velmi okrasný, vhodný do jedlých živých plotů. Daří se mu na plném slunci, ale snese i polostín, jen pak méně plodí.

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Podrobná filtrace zimolez kamčatský
Podrobná filtrace zimolez kamčatský
Filtrovat
Mrazuvzdornost
Zálivka
Barva květu
Barva listu
Stanoviště
Mrazuvzdornost
Mrazuvzdornost
Zálivka
Zálivka
Barva květu
Barva květu
Barva listu
Barva listu
Stanoviště
Stanoviště
Zavřít

Jak balíme a doručujeme

Rostliny balíme s maximální péčí, aby k Vám dorazily bez úhohy. 99,8 % rostlin doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená.

DSC_6240
DSC_6240
DSC_6240

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.