210x210
Doručíme v pořádku nebo zdarma vyměníme
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
benefit_4
Nejširší výběr v ČR
10.000+ druhů skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2500 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.
ico_care
Ekologické a šetrné
balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Podzimní aranžmá v truhlících a nádobách

Podzimní truhlíky a nádoby 100× jinak? Pro vás a vaše balkony a terasy jsme připravili výběr trvalek a travin okrasných květem či listem, které spolu v nádobách a podzimních truhlících vytvoří neopakovatelné aranžmá. Libavky, vřesovce, netřesky, dlužichy, kostřavy a další přitom neskončí s podzimem - jejich krása vám vydrží celou zimu až do jara.

Vykouzlete si báječná podzimní aranžmá i vy - v našem speciálu pořídíte vhodné rostliny s výhodnou množstevní slevou 10 %. Ceny platí do 17. října nebo do vyprodání.

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Podzimní aranžmá v truhlících a nádobách
Tato akce již skončila.

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.

Co dělat v zahradě v říjnu?

Říjen je měsícem, kdy se zahradnice a zahradníci v zahradě prakticky nezastaví. Sklízí se pozdní druhy ovoce a zeleniny, je nejlepší čas na výsadbu dřevin a cibulovin či založení skalky. Říjen je ale…