210x210
Výměna poškozené rostliny zdarma
99,8% rostlin doručíme zdravé a v pořádku, protože každá zásilka projde přísnou kontrolou kvality rostliny i balení. Pokud by se přeci jen něco pokazilo, kontaktujte nás, pošlete nám fotografii problému a my vám rostlinu obratem vyměníme.
57797
Šetrné eko balení rostlin
Životní prostředí je pro nás důležité. Používáme proto blistry ze 100% recyklovaného a recyklovatelného materiálu.
benefit_4
10.000+ druhů rostlin skladem
Máme skutečně tu nejširší nabídku rostlin na českém internetu. Od nejkupovanějších klasik až po raritní kousky, které na zahradách málokdy potkáte.
benefit_1
Doprava zdarma při nákupu nad 2000 Kč
Za střední a velké nákupy na Flosu dostanete dopravu zdarma kdekoli po České republice. Jedinou výjimkou jsou velké vzrostlé stromy, které jsou složité na přepravu a není u nich doprava zdarma možná.
60x60
Pěstujeme přirozeným způsobem
To znamená především na venkovních plochách, bez rychlení ve sklenících a zbytečné chemie. Rostliny připravujeme tak, aby dokázaly dlouhodobě žít především venku na zahradách, ne jen na pohodlných regálech zahradních center.

Rostliny balíme s maximální péčí a 99,8 % rostlin k vám doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená nebo uvadlá. Více o tom, jak balíme

Blatouchy

Byliny z čeledi pryskyřníkovitých si oblíbily podmáčená stanoviště od nížin až po hory. Vytrvalé blatouchy se dorůstají nejvýše 50 cm, výjimečně pak 1 metru. Blatouch roste zpravidla u vody, ale ne ponořený v ní – ovšem hodně vody vyžaduje, protože bez ní rychle vadne. Blatouchům se zpravidla vyhýbají všichni býložravci, protože jsou mírně jedovaté. Velké oblibě se těší u našich sousedů, v roce 1999 se blatouch stal německou Rostlinou roku.

Rady, tipy a inspirace z našeho blogu

Podrobná filtrace blatouchy

Podrobná filtrace blatouchy

Typ
Zálivka
Barva květu
Barva listu
Stanoviště
Cena
Typ
Typ
Zálivka
Zálivka
Barva květu
Barva květu
Barva listu
Barva listu
Stanoviště
Stanoviště
Cena
Latinské názvy
Zavřít
Zobrazit 3 produkty
Zavřít
1 - 3 z 3
Blatouch bahenní - Caltha palustris

Caltha palustris

Blatouch bahenní

Od
59 
momentálně nelze zakoupit
Blatouch - Caltha R

Caltha R

Blatouch

56 
momentálně nelze zakoupit
Blatouch americký - Caltha leptosepala

Caltha leptosepala

Blatouch americký

Od
49 
momentálně nelze zakoupit

Jak balíme a doručujeme

Rostliny balíme s maximální péčí, aby k Vám dorazily bez úhohy. 99,8 % rostlin doručíme v pořádku. Poskytujeme garanci výměny zdarma, pokud dorazí rostlina poškozená.

DSC_6240
DSC_6240
DSC_6240

Zahradničení má být zábava. Naše články vás inspirují nebo vám pomůžou.